0

Turkiye Bankalar Birligi

1898

Banks Turkiye Bankalar Birligi in ratings 2024:

Not in TOP-3
В рейтинге лучших банков Turkiye Bankalar Birligi занимает 1898 место. В округе Умраные 116 место.
11 views
0 в избранных
0 reviews
service
security
deposit
credit
app
location

Show map

Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi ve Kredi Kayıt Bürosu yetkilileri bir araya geldi
Ticaret Bakanı Prof. Dr. Bolat Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu’yla bir araya geldi
Blokzincir Teknolojisi ve Kripto Paranın Finans Sektörüne Yansımaları Video Konferansı
"Bankacılıkta İyi Uygulamalar" başlığı altında bankacılıkta iyi uygulama standartlarını oluşturmak üzere bankaların müşterileri ve birbirleri ile ilişkilerinde uygulanması önerilen prensipler yer almaktadır.
3- Başvurmadan önce Bankaya yapacağım başvuru sürecinde nelere dikkat etmeliyim? (Video)
Türk Devletleri Banka Birlikleri Konseyi’nin dördüncü toplantısı Özbekistan'da yapıldı
Mikro Girişimci ve İşletmeler için Finansman Kaynakları Eğitim Video Serisi yayımladı
Bankacılık Kanunu kapsamında Türkiye'de faaliyette bulunan Türkiye Bankalar Birliği Üyesi bankalardan derlenen ve bankaların dönem içindeki gelişmelerini izlemeyi amaçlayan istatistiki raporlar, Birliğimiz Statüsünde yer alan 4.üncü Madde l) bendi çerçevesinde toplanmakta ve yayınlanmaktadır.
Paydaşlarımızın ihtiyaçlarına duyarlı, kapsayıcı, araştırmacı ve yenilikçi bir yaklaşımla, finans sektörünün hak ve menfaatlerini koruyarak, rekabet gücünün artırılmasına, haksız rekabetin önlenmesine ve bankacılık mesleğinin gelişmesine katkıda bulunarak, finansal istikrara, sürdürülebilir büyümeye ve toplumsal kalkınmaya destek olmaktır.
Bireysel Müşteri Hakem Heyeti, Türkiye Bankalar Birliği üyesi bankalar ile bireysel müşterileri arasındaki anlaşmazlıkları adil, tarafsız ve açık bir şekilde incelemek ve taraflar arasında uzlaşı sağlamak amacıyla hizmet verir.
Bankacılık mesleğinin gelişmesi Türkiye Bankalar Birliği’nin kuruluş amaçları arasında yer alır. Birlik üyelerine hizmet veren Eğitim Merkezi’nde, her yıl yaklaşık 450 seminer düzenlenir, ortalama 7.500 bankacı eğitimlerden faydalanır.
POS cihazları, banka kartları veya kredi kartlarının amaç dışı kullanılması suretiyle yapılan muvazaalı işlemler fiktif işlem olarak kabul edilir. Üye işyerlerinde yapılan bu tür işlemleri tespit eden bankalar, Türkiye Bankalar Birliği bünyesinde oluşturulan Fiktif İşlem Değerlendirme Komitesi’ne başvurur. Komite’nin yaptığı değerlendirme sonucunda, fiktif işlem gerçekleştirdiği tespit edilen üye işyerlerine ait POS cihazları bir yıl süreyle kapatılır ve üye işyeri sözleşmeleri iptal edilir.
Türkiye Bankalar Birliği, finansal kuruluşların müşterilerinin risk bilgilerini toplar ve bu bilgiler, onay verilmesi koşuluyla Risk Merkezi tarafından paylaşılır.

«Turkiye Bankalar Birligi» located: Etiler Mah., Turkiye Bankalar Birligi, Nisbetiye Cd Akmerkez B3 Blok, 34340 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye , Умраные. Website банка https://www.tbb.org.tr/ . As of 2024-07-25 06:30:38 «Turkiye Bankalar Birligi» takes 1898 place in Banks Istanbul. See awards and statuses Istanbul 2024.

Is it your company? Get access to card editing and additional features

Report a problem

Share

Contact

Address: Etiler Mah., Turkiye Bankalar Birligi, Nisbetiye Cd Akmerkez B3 Blok, 34340 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye Умраные
Monday: 9 AM–5:30 PM
Tuesday: 9 AM–5:30 PM
Wednesday: 9 AM–5:30 PM
Thursday: 9 AM–5:30 PM
Friday: 9 AM–5:30 PM
Saturday: Closed
Sunday: Closed

Foto

Reviews to Turkiye Bankalar Birligi

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить отзыв

News

Новости не найдены

Interesting